Bakırköy Lazer Epilasyonİstenmeyen vücut kıl ve tüyleri hem erkek hem de kadınların en büyük ortak problemlerinden bir tanesidir. Bunun temel nedeni ise vücut kıl ve tüylerinin estetik açısından kötü görüntülere yol açmasıdır. Durum böyle olunca da Bakırköy’de yaşayan birçok insan vücudundaki bu kıl ve tüylerden kalıcı veya geçici olmak üzere birçok yönteme başvurmaktadırlar. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilen ve kalıcı bir sonuç elde edebileceğiniz Bakırköy lazer epilasyon yöntemidir.

Bakırköy Lazer Epilasyon Seans Aralık Süreleri Ne Kadar

Günümüzde hem kadın hem de erkek, birçok insan tarafından sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon için bakıldığında en önemli konu Bakırköy lazer epilasyon boyunca seans aralık sürelerinin ne kadar olacağıdır. Bunun kesin olarak belirlenmesi için ilk önce kişinin kıl ve cilt yapısına en uygun dalga boyu ve kullanılacak olan cihazın belirlenmesi gerekmektedir. Ancak ortalama bir seans süresi verilmesi gerekirse normal bir kişinin epilasyon işlemleri 6 ile 8 seans civarında tamamlanmaktadır. Ancak seans aralıkları, her bir kişinin farklı cinsiyet, cilt ve kıl yapısına sahip olmasından dolayı kesin olarak seans aralığı zamanı verilememektedir.

 Firmamızın kadrosunda bulunan profesyonel ve deneyimli güzellik uzmanları tarafından uygulanan Bakırköy lazer epilasyon hizmeti seans aralıkları için ideal bir süre örnek göstermek gerekirse,

  • Koltuk altı, bikini ve genital bölgeler için 6-8 hafta
  • Sırt, omuz, kol, bacak gibi bölgeler için 6-8 hafta
  • Yüz bölgesi için 4-6 hafta olarak örnek verilebilir.
Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Şişli Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Seans Sayısını Belirleyen Faktörler Nelerdir?

Ortalama 6 ile 8 seans arasında tedavisi tamamlanan lazer epilasyon hizmetinde seans sayısını belirleyen birkaç faktör bulunmaktadır. Bu faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kıl ve cilt rengi
  • Uygulamanın yapılacağı bölge
  • Yaş ve Cinsiyet
  • Kılların yeniden uzama süresi
  • Kıl yoğunluğu, kalınlığı ve köklerinin derinlik seviyesi

Profesyonel Lazer Epilasyon Hizmetimiz

Vücut kıllarınızdan şikayetçi ve onlardan kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız ve Bakırköy’de oturuyorsanız hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kadromuzda bulunan profesyonel güzellik uzmanları tedaviden önce sizin için en uygun Bakırköy lazer epilasyon hizmetini uygun fiyatlarla sağlarlar.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.