Buz Lazer Epilasyonu Nedir? Nasıl Uygulanır?Vücudumuzun üzerinde genellikle koltuk altı, bikini ve genital bölge, kol ve bacaklar gibi birçok vücut bölgesinde bulunan tüy ve kıllarımız vücut ısımızı koruyan en önemli elemanlardan biridir. Ancak vücut ısımızı ve dışarıdaki soğuğa karşı koruyan vücut tüy ve kılları, kimi nedenlerden dolayı estetik görüntünün bozulmasına neden olmaktadır. Bu durum karşısında ise hem erkek hem kadın birçok kişi, vücudundaki istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için kalıcı çare arayışına çıkarlar. Bu çare arayışlarının başlarında ise acısız epilasyon çeşidi olarak bilinen buz lazer epilasyonu yer almaktadır.

Buz Lazer Epilasyonu Nedir?

Buz lazer epilasyonu, epilasyon cihazları arasında en acısız ve en hızlı epilasyon işleminin yapılmasını sağlayan, 819 nm dalga boyutuna sahip yeni bir teknolojidir. Masaj yaparcasına epilasyon işlemini sürdüren buz lazer, Diode, Alexandrite ve Nd:YAG lazer epilasyonlarının dalga boyutlarını bir araya getiren bir lazer epilasyon çeşididir. İçerisinde bulunan sistem sayesinde cildi soğuttuğu için hem istenmeyen vücut kıl ve tüylerinin hızlı bir şekilde alınmasını sağlarken aynı anda da işlem süresi boyunca da en ufak bir acının hissedilmemesini de sağlamaktadır.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Alexandrite Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Uygulanır?

Ortalama seansları 30 ile 40 dakika içerisinde tamamlanan buz lazer epilasyon cihazları, içerisinde bulundurduğu kademeli ısıtma teknolojisiyle ütü yaparcasına cilt üzerinde gezdirilir. Sıralı bir şekilde kıllar köklerine kadar yok edilirken, oluşabilecek olan ağrıyı minimuma indirgeyebilmek için bir yandan da cildi  -3 dereceye kadar soğutmaktadır.

Profesyonel Buz Lazer Epilasyonu Hizmetimiz

Hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen epilasyon cihazlarında yeni bir döneme başlatan ve işlem süresi boyunca ağrısız bir hizmet sunan buz lazer epilasyonunu sizler ile buluşturuyoruz. Eğer siz de istenmeyen vücut tüy ve kıllarınızdan kurtulmak için kalıcı bir epilasyon hizmeti arayışına çıktıysanız, hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat avantajları ile güzellik uzmanlarımız tarafından uygulanan profesyonel buz lazer epilasyonundan yararlanabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.