En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi Hangisi ?Vücut kıllarınızdan kalıcı ve tamamen güvenilir bir şekilde kurtulmanızı sağlayan lazer epilasyon cihazlarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Ancak birçok çeşidi bulunan bu lazer epilasyon cihazlarının kimisi arzu edilen sonucun elde edilebilmesini sağlarken bazılarında ise istenilen sonuçlar ne yazık ki elde edilememektedir. İşte tam burada siz değerli müşterilerimiz için en uygun, en güvenilir ve en iyi lazer epilasyon çeşidini açıkladık.

En İyi Lazer Epilasyon Çeşidi Nedir?

Vücudunuzda bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan en iyi lazer epilasyonların toplamda 4 adet çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler şunlardır:

– Diode Lazer Epilasyon
– Alexandrite Lazer Epilasyon
– ND:Yağ Lazer Epilasyon
– Ruby Lazer Epilasyon

Yukarıda belirtilen en iyi lazer epilasyon çeşitlerinden kısaca bahsetmek gerekirse,

Diode: 810 nm dalga boyunca sahip olan lazer epilasyon cihazı çeşidi, ince tüylerde dahil olmak üzere birçok kıl tipine en iyi kalitede etki sunan bir lazer epilasyon çeşididir.

Alexandrite: Özellikle açık bir cilt rengine sahip olan kişilerde sıklıkla uygulanan bu lazer epilasyon çeşidi, yüksek bir enerjiye sahip lazer ışınları kullanıldığı için dikkatli bir şekilde yapılmazsa geçici hatta kalıcı lazer yanıklarına neden olabilmektedir.

ND:Yag: 1064 nm dalga boyuna sahip olan lazer epilasyon çeşidi, özellikle oldukça koyu bir ten rengine sahip kişilerde sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak zaman içerisinde cihazın da gelişmesiyle tüm cilt tipleri için güvenilir ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesini sağlamıştır. Etkisinin bir hayli yüksek olması her ne kadar kulağa iyi gelse de lazer epilasyon çeşitleri arasında en fazla ağrıya neden olan epilasyon çeşididir. Bu sebepten dolayı son zamanlardaki kullanımı bir hayli düşmüştür.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyon İşlemi Kaç Seans Sürmektedir?

Ruby: En eski lazer epilasyon çeşitlerinden ve 694 nm dalga boyunda lazer ışınlarına sahip olan lazer epilasyon çeşidi, çoğunlukla açık cilde sahip kişilerde kullanılmaktadır. Ancak koyu cilde sahip olan kişilerde yanık oluşturma ihtimali çok yüksek olması ve taradıkları alanın bir hayli küçük olmasından dolayı çok tercih edilmemektedir.

Profesyonel Lazer Epilasyon Hizmetimiz

Vücut kıllarınızın estetik açısından görünümünden şikayetçi ve onlardan kalıcı olarak kurtulmak için kalıcı bir profesyonel en iyi lazer epilasyon arayışına çıktıysanız bizi tercih edebilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.