Lazer Epilasyon Kalıcı Mıdır?Vücudumuz üzerinde, özellikle koltuk altı, bikini bölgesi, kollar, bacaklar gibi birçok bölgede estetik görünümü bir hayli bozabilecek tüy ve kıl bulunmaktadır. Vücudunda bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için insanlar birçok yönteme başvurmaktadır. Bu yöntemler arasında ise ilk sırada lazer epilasyonu çeşidi yer almaktadır. Ancak bu yönteme başvuracak kişilerin aklında ortak bir soru akıllarını kurcalamaktadır: İstenmeyen vücut kıl ve tüylerden kurtulmamızı sağlayan lazer epilasyon kalıcı mıdır?

Lazer Epilasyon Uygulaması Kalıcı Mıdır?

Lazer epilasyon uygulaması, hem kadın hem de erkekler için tüy ve kıllardan kurtulabilmesini sağlayan lazer epilasyon kalıcı ve en başarılı bir epilasyon yöntemidir. Ancak 6-8 seans kadar süren ve ortalama %85 ile %95 oranında vücut kıllarınızdan kurtulabilmenizi sağlayan lazer epilasyon tedavisinin daha kalıcı ve etkili bir sonucu olması için bir takım hususların dikkat edilmesi gerekmektedir:

– Hormonal tedavi, hamilelik gibi durumlarda en iyi tedavi sonucu için mutlaka bir doktora başvurulmalı ve doktorunuzun tavsiyesine göre epilasyon tedavisi uygulanmalıdır.

– Tedavi öncesinde ağda ya da cımbız gibi yöntemlerle kıl ve tüylerinizi hiçbir şekilde almamalısınız.

– Lazer epilasyon tedavisinin uygulanmasının üzerinden bir ya da iki yıl geçtikten sonra daha iyi bir sonuç için tekrarlanmalıdır.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyon Cihazları Nelerdir?

– Son olarak da tedavi süresince seanslar ne ertelenmeli ne de erkene alınmalıdır. Uzmanınız tarafından belirlenen seans düzenine uymanız gerekmektedir.

 Eğer siz de vücudunuzda bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı arzu ediyorsanız uygun fiyat avantajlarımız ile profesyonel lazer epilasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Lazer Epilasyon Hizmetimiz

Hem erkek hem de kadınların ortak bir problemi olan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmeniz firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için sağladığımız lazer epilasyon hizmeti sayesinde mümkün hale geliyor. Eğer siz de vücudunuzda bulunan istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı olarak kurtulmak, pürüzsüz ve estetik açısından hoş bir görünüme sahip vücuda sahip olmak istiyorsanız hızlıca bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel güzellik uzmanlarımız tarafından sağlanan lazer epilasyon kalıcı hizmetinden doyasıya yararlanabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir