Lazer Epilasyon Ne Zaman Etkisini GösteriyorVücudumuzda bulunan kıllar, vücut ısımızı dengeye sokmak için var olması karşın bazı durumlarda vücudumuzda bulunan kıllar estetik olmayan bir takım görüntülerin oluşmasına neden olabilmektedir. Estetik açısından hoş olmayan görüntüye neden olan bölgelere örnek verilmesi gerekirse,

  • Saç
  • Kaş
  • Kirpik
  • Koltuk altı kılları
  • Kollar
  • Bikini bölgeleri
  • Genital bölgeler
  • Ense ve Boyun bölgesi
  • Bacaklar olarak örnek gösterilebilir.

Kişinin istenmeyen tüy ve kılları olması durumunda ise, o kişi bu tüyler ve kıllardan kalıcı olarak kurtulabilmek için bir takım yöntemlere başvurmaktadır. Bu yöntemler arasında ise ilk sırada lazer epilasyon gelmektedir.

Lazer Epilasyon Sonuçları Nelerdir?

Hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen lazer epilasyonun birkaç sonucu bulunmaktadır. İstenmeyen vücut tüy ve tüylerinden kurtulabilmenizi sağlayan lazer epilasyon sonuçları şunlardır:

Bu durum kişinin cilt ve kıl yapısına göre değişmesiyle birlikte lazer epilasyon uygulanan bölgelerdeki tüy ve kılların dökülme süresi değişiklik gösterebilmektedir. Ancak tedavinin sonrasında 3 hafta gibi kısa bir süre içerisinde tüysüz, pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Lazer epilasyonlardan sonra geçici kızarıklık, morarma ve kabuklanmalar görülebilir. Ancak endişelenmemeniz gerektiğini belirtmemiz gerekiyor çünkü bu oluşumlar ortalama 2-3 haftalık süre içerisinde kendiliğinden geçecektir. Eğer daha hızlı bir iyileşme isterseniz tedavi edici ve nemlendirici kremler kullanabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyon İşlemi Zararlı Mıdır?

Buz lazer epilasyon tedavisi yaptıracakların cildinde morarmalar oluşabilecektir ancak bundan bir endişe duymamalısınız.

Profesyonel Lazer Epilasyon Hizmetimiz

Vücudumuzun dışarıdaki hava ile ısı alışverişini engelleme büyük bir paya sahip olan vücut tüy ve kılları bir takım durum ve hastalıklardan dolayı estetik görünümün bozulmasına neden olabilmektedir. Bu durum karşısında ise birçok kişi bu kıllardan kurtulabilmek için lazer epilasyon uygulamasından yararlanmaktadırlar.

Firmamızın kadrosunda çalışan deneyimli, profesyonel güzellik uzmanlarımız istediğiniz epilasyon çeşidine göre ya da bizim tarafımızdan belirleyebileceğimiz size en uygun epilasyon çeşidini titizlikle istenilen bölgeye uygulayarak benzersiz bir lazer epilasyon hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de vücudunuzdaki istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için bir araştırmaya girdiyseniz bizi tercih edebilir ve uygun fiyat avantajlarımız ile güzellik uzmanlarımız tarafından sunulan profesyonel lazer epilasyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.