Lazer Yanığı Geçer Mi?Hem erkek hem de kadınların ortak bir sıkıntısı olan istenmeyen vücut tüy ve kılları, estetik açısından kötü bir görünüme neden olduğu için lazer epilasyon tedavisi yöntemi sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bu tedaviyi tercih edecek olan kişilerin aklında doğal olarak bir soru oluşmaktadır.

Lazer epilasyon yanığı geçer mi?

Lazer epilasyon tedavisi sonrasında cilt üzerine oluşabilecek yanıklar eğer hafif, noktasal bir yanık ise oldukça kısa süre içerisinde iyileşebilmektedir. Ancak yanık eğer 2. Dereceden bir yanık ise iyileşmesi ortalama 3 ile 4 hafta arasında sürebilmektedir. Bununla beraber eğer tedavi sonrasında cildinizde oluşacak yanık 2. Dereceden veya daha kötü bir seviyede bir yanık ise, mutlaka bir dermatoloğa gitmeli ve onun kontrolünde yanık tedavisini sürdürmeniz gerekmektedir.

Lazer Yanığı Varken Lazer Epilasyon Yapılabilir Mi?

Lazer epilasyon tedavisinden sonra cildinizdeki yanık ne kadar küçük boyutlu olursa olsun, yanığın ilerlemesine zemin hazırlamamak için lazer epilasyon uygulaması yanık tamamen iyileştikten sonra uygulanmalıdır.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyonu İşlemine Giderken Tüyler Nasıl Olmalıdır?

Güvenilir ve Sağlıklı Lazer Epilasyon Hizmetimiz

Vücudunuzdaki istenmeyen kıl ve tüylerden sağlıklı, güvenli ve elbette kalıcı olarak kurtulabilmenizi sağlayan profesyonel lazer epilasyon hizmetimiz, firmamızın kadrosunda yer alan deneyimli güzellik uzmanlarımız tarafından titizlik ve kaliteden ödün vermeksizin sağlanmaktadır. Eğer siz de estetik görünümünüzü bozan istenmeyen vücut kıl ve tüylerin kalıcı olarak kurtulmak için bir lazer epilasyon arayışına çıktıysanız, bizimle iletişime geçebilir ve benzersiz bu hizmeti uygun fiyat avantajları ile güvenli-sağlıklı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir