Q Switched Nd-Yag Lazerle Tüy Sarartmaİstenmeyen vücut tüylerinden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayan epilasyon tedavilerinden arzu edilen sonu alamayan birçok kişi q switch nd:yag ile tüy sarartma uygulamasını tercih etmektedirler. Bu uygulama kadınlar tarafından sıklıkla tercih edildiği gibi erkekler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun temel nedeni ise lazer epilasyon tedavisi gören açık renkli ve ince bir kıl yapısına sahip kişilerde arzu edilen sonuçlar ne yazık ki görülememektedir.

Q Switch ND:Yag İle Tüy Sarartma Nedir?

Q switch nd:yag ile tüy sarartma uygulaması, alexandrite ve Nd:YAG lazer dalga boylarının bölünmesi ve güçlü bir şekilde kıl köküne verilmesi mantığı ile çalışmaktadır. Ancak lazer epilasyonlardaki gibi burada kıl kökü yanmaz sadece kıl ve kıl kökünde bulunan melanin pigmentlerinin büyük bir çoğunluğu patlatılır. Firmamızın kadrosunda bulunan deneyimli güzellik uzmanlarımız tarafından uygulanan bu epilasyon teknolojisi kahverengi, siyah gibi koyu renkte kıl ve tüye sahip kılların renklerinin sarartılması sağlanır. Böylece kıl kökleri zamanla zayıflayarak incelir ve görünürlüğü gün geçtikçe azalarak kaybolur.

Q switch nd:yag ile tüy sarartma teknolojisi geleneksel epilasyon yöntemlerini kullanmak istemeyen kişilerin tercih ettiği bir yöntem olmasına rağmen lazer epilasyonlar gibi kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır. 20 ile 30 dakika arasında süren bu tedavinin seans aralıkları, kişinin cilt ve kıl tipine göre değişmekte, ortalama 2 ile 3 ay arasında değişmektedir. Son olarak bu yöntemin en güzel bir yanı ise tıpkı buz lazer epilasyon uygulaması gibi acısız bir işlem olmasıdır.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyon Seans Aralıkları Ne Kadar Olmalı?

Profesyonel Q Switch ND:Yag İle Tüy Sarartma Hizmetimiz

Hem erkek hem de kadınların ortak bir problemi olan istenmeyen vücut kıl ve tüylerinden kurtulmak isteyenlerin başvurdukları yöntemler arasında epilasyon uygulamaları gelmektedir. Ancak epilasyon uygulamaları bazen kimi durumlardan ötürü arzu edilen sonuçların ulaşılamamasına neden olmaktadır. Bu durum söz konusu olduğunda ise firmamız siz değerli müşterilerimiz için Q Switch ND:Yag İle Tüy Sarartma uygulamasını sizlerle buluşturuyoruz. Eğer siz de bu profesyonel tüy sarartma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.