Şişli Lazer EpilasyonVücudumuzdaki kıl ve tüylerimiz hem erkekler hem de kadınlar için estetik görünüm açısından bir takım kötü görüntülerin oluşmasına neden olmaktadır. Böyle bir durum meydana geldiğinde ise birçok insan vücudundaki bu tüy ve kıllardan kalıcı olarak kurtulabilmelerini sağlayacak Şişli lazer epilasyon tedavisini tercih etmektedirler. Firmamızın kadrosunda yer alan güzellik uzmanlarımız tarafından lazer epilasyon hizmetlerimizin yanı sıra Alexandrite lazer epilasyon, Buz lazer epilasyon, Q Switch Nd:YAG lazer epilasyon gibi birçok epilasyon hizmetimizi de sizler ile buluşturuyoruz.

Alexandrite Lazer Epilasyon Nedir?

Alexandrite lazer epilasyon, açık bir cilt tipine ve koyu bir kıl renge sahip kişilere uygulan bir Şişli lazer epilasyon çeşididir. Ağda, jilet gibi geleneksel epilasyon yöntemlere göre kıl kökü üzerindeki melanin pigmentleri tarafından emilen lazer ışını meydana getirerek vücut kıl ve tüylerinden hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilmenizi sağlayacaktır. Ancak uygulanması bir hayli kolay olan bu epilasyon, koyu cilt tipine sahip kişilerde arzu edilen sonuç görülememektedir.

Buz Lazer Nedir?

Buz lazer, lazer epilasyon yöntemleri arasındaki en acısız ve en hızlı sonuç veren yeni nesil epilasyon teknolojisidir. Buz lazer cihazının içerisinde yer alan safir kontak soğutma ucu ile cildinizi soğutarak oluşabilecek ağrıların önüne geçer ve içerisinde bulunan lazer sistemi ile kıllardan kalıcı olarak kurtulabilmenizi sağlar.

Bu yazıyı okuyanlar bunu da okudu:   Lazer Epilasyon Riskleri / Yan Etkileri Nelerdir? Zararlı mı?

Alexandrite Lazer ile Buz Lazer Epilasyon Farkları Nelerdir?

Bu iki Şişli lazer epilasyon cihazlarının farkları kişinin cinsiyet, cilt ve kıl tipine göre farklılık göstermektedir:

–  Erkeklerin sırt, omuz gibi alanlardaki kılları derin bir köke sahip olduğu için Alexandrite lazer onlar için bir hayli ağrılı işlem olacaktır. Ancak buz lazer epilasyonu, cilt üzerinde anestezi uyguladığı için onlar için hem acısız hem de daha hızlı bir tedavi yöntemi olacaktır.
– Kadınlar için ise, kıl kökleri cilde daha yakın olduğu için Alexandrite lazer epilasyonu ile daha iyi sonuçlar çıkarabileceği gibi Buz lazer ile de istenen sonuçlar elde edilebilir.

Eğer siz de Şişli’de yaşıyor ve profesyonel Şişli lazer epilasyon hizmeti arayışına çıktıysanız bizimle iletişime geçebilir ve bu profesyonel hizmetten uygun fiyat avantajları ile yararlanabilirsiniz.

Hemen Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.